Biskot'un Çocukları Sporla Büyüyecek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, sporun gelişmesi ve daha geniş kitleye hitap etmek amacıyla Biskot Bisküvi San.ve Tic.Aş. ile işbirliği içine girdi.

 

Çocukların yaz aylarındaki vakitlerini daha verimli geçirebilmesi için 'Bu yaz mutlaka spora başlamalısın' sloganıyla yaz spor okullarının kapılarını sonuna kadar açan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İlimizde sporun gelişmesi, daha geniş kitleye hitap etmek ve gençlerin spora yönelmesini sağlamak amacıyla Biskot Bisküvi San. ve Tic.A.Ş ile işbirliği içine girdi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bu kapsamda şirket çalışanlarının çocuklarını yaz spor okulları kapsamında spora yönlendirecek.

 

Biskot Bisküvi San. ve Tic. A.Ş yönetim kurulu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile ortak çalışarak bünyesinde çalışan işçilerin çocuklarına sosyal hayata daha aktif katılımlarını sağlamak ve yüksek kalitede oyun, spor ve fiziksel etkinliklere erişimlerini arttırmak, spor sayesinde toplum bağlantısını güçlendirmek, çocuk ve gençlerin özgüvenini arttırmak ve ilimize sporun yükselen grafiğini daha da yükseltmek için yeni yeteneklerin keşfedilmesi hedefleniyor.